De Poorterij in Zaltbommel
Film, cabaret, dans, theater en jeugdvoorstellingen kun je zien bij De Poorterij in Zaltbommel.
In het pittoreske centrum van Zaltbommel, een kleine 20 minuten van Den Bosch af, ligt De Poorterij binnen de oude stadswallen van deze vestingstad. De Poorterij is hét cultureel centrum voor jong én oud. Het programma van De Poorterij wordt onder andere in samenwerking met verschillende huisgenoten, dans- en theaterverenigingen verzorgd. Elk seizoen wordt dat aangevuld met diverse professionele voorstellingen. Naast het theaterprogramma zijn er iedere dinsdagavond films te zien, georganiseerd door filmclub Cinemaarten. En hangt het foyer steeds een wisselende expositie van kunstenaar uit de regio. Volop cultuur en beleving vind je bij De Poorterij in Zaltbommel.
Wil jij weten wat het programma voor dit seizoen is? Klik op de roze button en houdt onze Uitagenda in de gaten.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Natuurspeeltuin Gestel
Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!
Bosch Parade 2026
Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!
Beklim de Sint-Janstoren!
Warm de beenspieren alvast even op, want het is een flinke klim naar de top van de Sint-Janstoren!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!