Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Rechter in Boxtel

In een stijlvolle omgeving geniet je van de pure gerechten bij De Rechter in Boxtel!

Samen met de kids in een bijzonder pand lunchen, dineren of gewoon gezellig borrelen? De Rechter in Boxtel is een echte aanrader! 

In een prachtig monumentaal pand, midden in het centrum van Boxtel is restaurant De Rechter gevestigd. De karakteristieke uitstraling gecombineerd met een frisse en eigentijdse interieur zorgt er voor dat iedereen (jong en oud) zich hier welkom voelen. Een speciale kindermenukaart, de kinderbioscoop en een ouder/kind High tea is De Rechter erg populair onder jonge bezoekers. Een stijlvolle omgeving waar het heerlijk vertoeven is met het hele gezin! 

Sluit je de vakantie af? Heb je iets te vieren? Of wil je lekker uiteten met het hele gezin? Klik op de roze button en reserveer gelijk een plekje. 

TIP: Een heus kinderfeestje vier je bij De Rechter! 

De Rechter

Rechterstraat 1

5281 BS Boxtel

Openingstijden Maandag en Zondag: vanaf 12.00 uur 
Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag: 11.00 uur 
Vrijdag: vanaf 09.30 uur
Mail direct

Mail direct naar De Rechter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Lunch & High Tea

Leuke plek in hartje Den Bosch voor een fijne brunch, lunch en High Tea met kinderen!

Lunch & High Tea

Pilkington’s, ontmoet en geniet!

Mmm, pizza’s en pasta’s!

Geniet van heerlijke pizza's uit een échte steenoven bij Pizzabar Deeg in Den Bosch!

Bar35 Den Bosch

Burger, burger en nog eens burgers dat krijg je bij Bar35 in Den Bosch!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief