De Rechter in Boxtel
In een stijlvolle omgeving geniet je van de pure gerechten bij De Rechter in Boxtel!
Samen met de kids in een bijzonder pand lunchen, dineren of gewoon gezellig borrelen? De Rechter in Boxtel is een echte aanrader!
In een prachtig monumentaal pand, midden in het centrum van Boxtel is restaurant De Rechter gevestigd. De karakteristieke uitstraling gecombineerd met een frisse en eigentijdse interieur zorgt er voor dat iedereen (jong en oud) zich hier welkom voelen. Een speciale kindermenukaart, de kinderbioscoop en een ouder/kind High tea is De Rechter erg populair onder jonge bezoekers. Een stijlvolle omgeving waar het heerlijk vertoeven is met het hele gezin!
Sluit je de vakantie af? Heb je iets te vieren? Of wil je lekker uiteten met het hele gezin? Klik op de roze button en reserveer gelijk een plekje.
TIP: Een heus kinderfeestje vier je bij De Rechter!
De Rechter
Rechterstraat 1
5281 BS Boxtel
Openingstijden
Maandag en Zondag: vanaf 12.00 uurDinsdag, Woensdag, Donderdag en Zaterdag: 11.00 uur
Vrijdag: vanaf 09.30 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.