Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boogschieten bij DVS

Van hoever kan jij een pijl schieten? Wat heb je daarvoor nodig? Kom boogschieten bij DVS in Rosmalen.

Ben jij minimaal 10 jaar en kan jij zonder pardon een pijl in de roos schieten van 10 meter afstand? Dan is boogschieten bij DVS in Rosmalen iets voor jou!

De Vrolijke Schutters Rosmalen is een vereniging dat actief en gezellig is en waar ze hun pijlen op zowel jong als oud richten. Met een goede concentratie, een goede beheersing van de boog en een verre zicht kom je heel ver met boogschieten. De vereniging organiseert regelmatig toernooien en heeft zelfs meegedaan tijdens de televisie programma met Caroline Tensen ‘Wedden dat…’ 

Durf jij het aan om met pijl en boog te schieten in de roos, dan is DVS Rosmalen iets voor jou!

Kosten
€85,- per jaar 

Ook leuk: 2x per jaar wordt er een “start” handboogcursus gegeven, waarbij in 8 lessen alle basisvaardigheden worden geoefend! Ga naar de site voor meer informatie!

De Vrolijke Schutters

Sportlaan 18

5242 CR Rosmalen

Openingstijden Dinsdag: 18.30 - 22.00 uur
Donderdag: 19.30 - 22.00 uur
Zondag: 10.15 - 12.15 uur 
Mail direct

Mail direct naar De Vrolijke Schutters

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x de leukste kinderboerderijen in en om Den Bosch!

Leuk, diertjes kijken en knuffelen met je peuter of kleuter! De ideale plek daarvoor is natuurlijk de kinderboerderij. Vaak met leuke speeltuin zodat na het spelen met de konijnen, cavia’s, pony’s of misschien zelfs wel lammetjes de kids ook nog kunnen klimmen en klauteren.

5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!

Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!

Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!