Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op familieavontuur!

Een gezellig dagje uit waar je niet alleen een leuk stadsspel speelt maar ook nog eens de stad ontdekt!

Ga met je familie op avontuur in Den Bosch!

Met een speciaal ontwikkelde app op je tablet of telefoon loop je een route door de stad. Tijdens het spel kom je verschillende opdrachten tegen waarin je kennis wordt getest op verschillende vlakken.

Dit avontuurlijke spel is geschikt voor families en gezinnen, de vragen en opdrachten lopen erg uiteen waardoor beide generaties het plezier beleven van dit spel.

Kunnen de kids een puzzel oplossen waarbij ruimtelijk inzicht nodig is? Of is de hulp van papa en mama nodig voor de vraag, ‘wie won Wie is de Mol 2020?’ Maar natuurlijk zijn er ook gezamenlijke opdrachten waar je bijvoorbeeld een foto moet maken dat je met je team een handstand doet!

Klik op de roze button voor meer info!

DoeNederland

Karrenstraat 22

5211 EH 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar DoeNederland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Paasweekend GeoFort

Het paasweekend (3 t/m 6 april) zit bij GeoFort vol met extra leuke activiteiten!

Spelen in ’t Kwekkeltje!

Lekker spelen en picknicken in een buitenspeeltuin in Rosmalen!

Pasen op Slot Loevestein!

Vier de paasdagen op Slot Loevestein met het hele gezin!

Pasen in het kasteel!

Kom paaseieren zoeken in Kasteel Ammersoyen! Leuk uitje voor de hele familie!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paasbrunch met kinderen in Den Bosch en omgeving: dit zijn de leukste plekken!

Gezellig met het hele gezin of zelfs met de hele familie, brunchen buiten de deur! Je hoeft zelf helemaal niks te doen. Alleen maar genieten van elkaar en een heerlijk brunch of lunch. Wij zetten de leukste paasbrunchadresjes voor je op een rij. Met bezoek van de paashaas of andere leuke kinderactiviteiten:

De leukste paasuitjes met kinderen in Den Bosch en omgeving 2026

Het is alweer bijna Pasen! Naast paaseieren zoeken, lekker brunchen en op visite gaan bij familie is er nog veel meer leuks te doen tijdens de paasdagen. We hebben de leukste paas-uitjes voor je op een rijtje gezet!

7x DIY tips voor Pasen!

Pasen zullen we dit jaar thuis met ons eigen gezin gaan vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

Paaseieren zoeken in Den Bosch en omgeving: de leukste plekken!

Pasen is hét moment om eropuit te gaan met de kids! Of je nu in een kasteel, een kinderboerderij of gewoon in de stad paaseieren wilt zoeken, er zijn genoeg leuke plekken. Lees snel verder voor de beste paasuitjes!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief