Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennissen in Den Dungen

Tennissen bij DTV Donkelaar in Den Dungen staat voor passie, gezelligheid en sportiviteit.

Ben jij opzoek naar een leuke sport die je samen én alleen kan beoefenen? Dan is tennis bij DTV Donkelaar in Den Dungen iets voor jou! 

DTV Donkelaar is een actieve vereniging dat met veel enthousiasme en passie voor de sport is opgericht. Regelmatig worden er leuke activiteiten georganiseerd voor de jeugd, zodat ook zij voelen dat de vereniging van hun is. Wil jij kennismaken met de sport dan kun je bij DTV Donkelaar ook inschrijven voor het trainingsprogramma van KNLTB; Tenniskids. Je leert dan op spelenderwijs de fijne kneepjes van de tennissport, waar vooral plezier de boventoon voert.

Wil jij weten wanneer je kan starten met Tenniskids bij DTV Donkelaar of wil je lid worden van deze tennisvereniging? Klik dan op de roze button hieronder en neem direct contact op.  

DTV De Donkelaar

Tennispad 2

5275 AH Den Dungen

Mail direct

Mail direct naar DTV De Donkelaar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Meer inspiratie

Judoschool Kradolfer

Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!

Monkey Moves Den Bosch | Multisport voor kinderen

Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.

Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch

Bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch, komt je dans droom uit!

Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!

Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen

Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

11-11 met kinderen

Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!