Tennissen in Den Dungen
Tennissen bij DTV Donkelaar in Den Dungen staat voor passie, gezelligheid en sportiviteit.
Ben jij opzoek naar een leuke sport die je samen én alleen kan beoefenen? Dan is tennis bij DTV Donkelaar in Den Dungen iets voor jou!
DTV Donkelaar is een actieve vereniging dat met veel enthousiasme en passie voor de sport is opgericht. Regelmatig worden er leuke activiteiten georganiseerd voor de jeugd, zodat ook zij voelen dat de vereniging van hun is. Wil jij kennismaken met de sport dan kun je bij DTV Donkelaar ook inschrijven voor het trainingsprogramma van KNLTB; Tenniskids. Je leert dan op spelenderwijs de fijne kneepjes van de tennissport, waar vooral plezier de boventoon voert.
Wil jij weten wanneer je kan starten met Tenniskids bij DTV Donkelaar of wil je lid worden van deze tennisvereniging? Klik dan op de roze button hieronder en neem direct contact op.
Meer inspiratie
Monkey Moves & Freerun073 – Multisport en Freerunlessen
Laat je kinderen klimmen, klauteren en rennen tijdens multisport- en freerunlessen in Den Bosch!
Kabouterhockey!
Kabouterhockey bij MHC Rosmalen en HC MOP (Vught): Plezier voor de kleintjes!
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!