Tennissen in Den Dungen
Tennissen bij DTV Donkelaar in Den Dungen staat voor passie, gezelligheid en sportiviteit.
Ben jij opzoek naar een leuke sport die je samen én alleen kan beoefenen? Dan is tennis bij DTV Donkelaar in Den Dungen iets voor jou!
DTV Donkelaar is een actieve vereniging dat met veel enthousiasme en passie voor de sport is opgericht. Regelmatig worden er leuke activiteiten georganiseerd voor de jeugd, zodat ook zij voelen dat de vereniging van hun is. Wil jij kennismaken met de sport dan kun je bij DTV Donkelaar ook inschrijven voor het trainingsprogramma van KNLTB; Tenniskids. Je leert dan op spelenderwijs de fijne kneepjes van de tennissport, waar vooral plezier de boventoon voert.
Wil jij weten wanneer je kan starten met Tenniskids bij DTV Donkelaar of wil je lid worden van deze tennisvereniging? Klik dan op de roze button hieronder en neem direct contact op.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Leuke cursussen voor kinderen bij Huis73 in Den Bosch
Een kleine muzikant, danser, kunstenaar of kleikunstenaar thuis?
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch
Bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch, komt je dans droom uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboekenmaand bij Huis73
Boekenwurmen én podiumbeestjes! Bij Huis73 blijven boeken niet op de plank. Ze springen tot leven met dans, theater, rap en creativiteit. Heel oktober staat de spot aan. In welk verhaal stapt jouw kind?
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!
🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids