
Eetcafé De Prins
Geniet van prinsheerlijke gerechten bij Eetcafé De Prins in Berlicum!
Lekker eten in een ongedwongen sfeer? Dat kan bij Eetcafé De Prins in Berlicum!
Eetcafé De Prins in Berlicum is een heerlijke plek voor groot en klein. De ongedwongen sfeer zorgt ervoor dat je je zeer welkom voelt en vorstelijk kan genieten van prinsheerlijke gerechten. Speciaal voor de kleine prinsen en prinsessen hebben ze een aparte kaart met heerlijke gerechten. Vraag er even naar, ze leggen je het graag uit.
Prinsheerlijk genieten? Klik op de roze button en reserveer gelijk een tafeltje!
Eetcafé De Prins
Hoogstraat 50
5258 BE Berlicum
Openingstijden
Maandag - Donderdag: 12.00 - 01.00 uurVrijdag en Zaterdag: 12.00 - 02.00 uur
Zondag: 12.00 - 00.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!
De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!