Pluktuin in Den Dungen!
Vanaf medio juni als er voldoende bloemen zijn tot de vorst intreedt pluk je de mooiste veldboeketten!
Een aantal jaar geleden heeft u misschien al eens een mooi veldboeket in onze pluktuin samengesteld en nu is hij terug van weggeweest.
In de pluktuin vindt u allerlei mooie wilde planten. In de pluktuin plukt u zo’n 80 tot 90 soorten. U plukt onder andere asters, rozen, ridderspoor, phloxen, cosmea, dahlia, zinnia en zonnebloemen.
Stel het hele seizoen zelf de mooiste veldboeketten samen in onze pluktuin voor een eerlijke prijs. Wanneer komt u uw eerste eigen veldboeket plukken?
Klik op de roze button!
Meer inspiratie
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?
Spetteren in de Zuiderplas
Jong en oud hebben hebben veel waterplezier bij Strandbad Zuiderplas in Den Bosch!
Beach Break Kids Festival in Boxtel: zomers kinderfestival vol watergevecht, schuimparty en muziek
Het ultieme strandfestijn in Boxtel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.