Kidsclub FC Den Bosch
Heb jij een passie voor voetbal? Dan is een lidmaatschap van de Kidsclub van FC Den Bosch iets voor jou!
Wil jij in contact komen met jouw voetbalhelden van Den Bosch? of vind je het gaaf om regelmatig een voetbalwedstrijd live te bij te wonen? Dan is een lidmaatschap van de Kidsclub van FC Den Bosch iets voor jou!
Regelmatig worden er leuke activiteiten georganiseerd en beleef jij van dichtbij mee waar jou Bossche voetbalhelden rondhangen. Daarnaast wordt je uitgenodigd voor supervette kidclubdagen en met de maandelijk nieuwsbrief ben je altijd op hoogte van alle nieuwtjes!
Bij jij de Junior Dragon die de speler van FC Den Bosch graag steunt op de tribune? Klik op de roze button en meld je gelijk aan.
FC Den Bosch
Victorialaan 21
5213 JG 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Maandag - Vrijdag: 09.00 - 12.30 uur & 13.00 - 17.00 uurPrijs
€25,- (geboren in of na het jaar 2000)Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x makkelijke paasei decoraties!
Een van de leukste dingen tijdens Pasen is paaseieren versieren! Met en berg hardgekookte eieren en stoeiend met een verfmolentje gaan we aan de slag. Heel eerlijk, ik vind het altijd van die ondingen die verfmolentjes! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes (zonder verfmolentje). Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
3x paastak knutselen met kinderen
Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het alweer Pasen. Om een beetje het paasgevoel te krijgen hebben we drie vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.
Paasbrunch met kinderen in Den Bosch en omgeving: dit zijn de leukste plekken!
Gezellig met het hele gezin of zelfs met de hele familie, brunchen buiten de deur! Je hoeft zelf helemaal niks te doen. Alleen maar genieten van elkaar en een heerlijk brunch of lunch. Wij zetten de leukste paasbrunchadresjes voor je op een rij. Met bezoek van de paashaas of andere leuke kinderactiviteiten: