Fluit & zo
Fluit de sterren van de hemel met Fluit en Zo uit Den Bosch!
Vind jij het geluid van een dwars- en of blokfluit ook zo mooi en intens? Leer dit mooie instrument te bespelen met Fluit & Zo uit Den Bosch!
De mooiste tonen willen spelen met een dwars- of blokfluit, dat leer je van Renske van Fluit & Zo. Al van af jonge leeftijd heeft zij grote interesse in muziek, theater, dans en andere kunstvormen. Naast de Conservatorium in Maastricht heeft zij ook Muziekwetenschap gestudeerd aan de Universiteit. Sinds 2010 is zij haar eigen lespraktijk begonnen en wilt ze haar passie overbrengen aan iedereen die de liefde voor dit instrument deelt.
Wil jij leren hoe je een dwars- of blokfluit bespeelt? Neem dan nú contact op met Renske door op de roze button hieronder te klikken.
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!