Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Freerun lessen!

Heb je een stuntkampioen thuis? Laat ze op en veilig maar uitdagende manier hun talent ontwikkelen!

Thrill seekers en waaghalzen opgelet! 

Bij Freerun073 draait het vooral om twee dingen; plezier en veiligheid. FreeRun073 biedt lessen freerun en parkour aan iedereen die hier het tegek vindt om lekker te stunten en sportief en actief bezig te zijn. Tijdens de lessen leer je alles wat met freerun en parkour te maken heeft op een veilige manier in een veilige omgeving onder leiding van de ervaren freerun parkour coaches.

Een sport voor echte thrill seekers en waaghalzen, het draait constant om het verleggen van je mentale en fysieke grenzen.

Bij freerunnen verplaats je van A naar B op een creatieve en vloeiende manier. Je probeert alles zo mooi en vloeiend mogelijk. Het draait onder andere om creativiteit, controle, souplesse en natuurlijk tricks zoals salto’s.

Freerun073 heeft als doel om alle kids voor te bereiden op het outdoor freerunnen. Als de kids buiten gaan freerunnen staan er immers geen trampolines. Er zijn geen valmatten en zeker ook geen schuimblokkenbak op straat. De kids weten wat ze kunnen door de lessen (die ze gehad hebben) en kunnen zich daardoor goed op vangen en de technieken op de juiste manier uit voeren, waardoor ze veilig kunnen experimenten. 

Zo gaaf, de kids gaan minimaal eens in de 3 weken outdoor freerunnen! 

Meld je aan voor een GRATIS Proefles!

Vakantie dagkamp:
Op 9, 10 en 11 juli 2024 in Den Bosch en 8 en 12 juli 2024 in Sint Michelsgestel/Den Dungen ga je twee dagen aan de slag en leer je toffe freerun tricks! voor meer info, neem contact op met Erik via info@freerun073.nl of klik op de roze button voor meer info!

FreeRun073

Groote Vlietlaan 61

5245 PB Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar FreeRun073

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!

Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!

De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief