Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kermis in Loosbroek

Volop muziek en attracties tijdens de Kermis in Loosbroek.

Tijdens de Kermis wordt Loosbroek een plek vol gezelligheid en muziek. Er is van alles te doen, van attracties tot aan gezellig borrelen en dansen. Op zaterdag 11 augustus vanaf 17.00 uur worden vele kindergezichten omgetoverd tot leeuw of prinses tijdens het schminken. Om 18.00 uur kunnen er prachtige prijzen gewonnen worden met de ballonnenwedstrijd.

De kermis in Loosbroek is een écht familie uitje voor jong en oud met veel muziekplezier!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Gemeente Bernheze

Heesch

Mail direct

Mail direct naar Gemeente Bernheze

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Spelen bij GeoFort

De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!

Den Dungen Dobbert!

Te gek mini festival in Den Dungen, heel veel te zien en beleven!

Zelf fruit plukken bij Streeckerij de Betuwe

Spelen, smullen & genieten in de boomgaard!

Beach Break Festival 2025

Het ultieme strandfestijn in Boxtel!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch

Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!

Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief