Wandelen op Vughtse Heide
Lekker wandelen en spelen op de Vughte Heide!
Trek je laarzen aan om lekker te wandelen en hutten te bouwen van takken en bladeren. Ga op zoek naar de mooiste planten, bomen of de grootste tak die er bestaat. In de Vughtse Heide is het heerlijk vertoeven en kan je erg genieten van al dat moois dat de natuur ons te bieden heeft.
Spot jij de kikkertjes in het water en zelfs op het pad?
Tussen de bomen ligt de fusilladeplaats met een gedenkteken. Mooi moment om even stil te staan bij het verleden.
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!