Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandelen op Vughtse Heide

Lekker wandelen en spelen op de Vughte Heide!

Trek je laarzen aan om lekker te wandelen en hutten te bouwen van takken en bladeren. Ga op zoek naar de mooiste planten, bomen of de grootste tak die er bestaat. In de Vughtse Heide is het heerlijk vertoeven en kan je erg genieten van al dat moois dat de natuur ons te bieden heeft.

Spot jij de kikkertjes in het water en zelfs op het pad?

Tussen de bomen ligt de fusilladeplaats met een gedenkteken. Mooi moment om even stil te staan bij het verleden.

Gemeente Vught

Secretaris van Rooijstraat 1

5261 EP Vught

Mail direct

Mail direct naar Gemeente Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Paasweekend GeoFort

Het paasweekend (3 t/m 6 april) zit bij GeoFort vol met extra leuke activiteiten!

Pasen op Slot Loevestein!

Vier de paasdagen op Slot Loevestein met het hele gezin!

Spelen in ’t Kwekkeltje!

Lekker spelen en picknicken in een buitenspeeltuin in Rosmalen!

Pasen in het kasteel!

Kom paaseieren zoeken in Kasteel Ammersoyen! Leuk uitje voor de hele familie!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x DIY tips voor Pasen!

Pasen zullen we dit jaar thuis met ons eigen gezin gaan vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

Paaseieren zoeken in Den Bosch en omgeving: de leukste plekken!

Pasen is hét moment om eropuit te gaan met de kids! Of je nu in een kasteel, een kinderboerderij of gewoon in de stad paaseieren wilt zoeken, er zijn genoeg leuke plekken. Lees snel verder voor de beste paasuitjes!

24x makkelijke paasei decoraties!

Een van de leukste dingen tijdens Pasen is paaseieren versieren! Met en berg hardgekookte eieren en stoeiend met een verfmolentje gaan we aan de slag. Heel eerlijk, ik vind het altijd van die ondingen die verfmolentjes! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes (zonder verfmolentje). Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

De leukste paasuitjes met kinderen in Den Bosch en omgeving 2026

Het is alweer bijna Pasen! Naast paaseieren zoeken, lekker brunchen en op visite gaan bij familie is er nog veel meer leuks te doen tijdens de paasdagen. We hebben de leukste paas-uitjes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief