
Wandelen op Vughtse Heide
Lekker wandelen en spelen op de Vughte Heide!
Trek je laarzen aan om lekker te wandelen en hutten te bouwen van takken en bladeren. Ga op zoek naar de mooiste planten, bomen of de grootste tak die er bestaat. In de Vughtse Heide is het heerlijk vertoeven en kan je erg genieten van al dat moois dat de natuur ons te bieden heeft.
Spot jij de kikkertjes in het water en zelfs op het pad?
Tussen de bomen ligt de fusilladeplaats met een gedenkteken. Mooi moment om even stil te staan bij het verleden.
Meer inspiratie


Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!
Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bewaarspecial: Toffe Kinderfeestjes & Clubjes
Had je deze zomer of heb je binnenkort een jarige? Dan hoort daar natuurlijk een leuk kinderfeestje bij. Hieronder delen we een paar hele leuke. Ook als je dit schooljaar wilt starten met een nieuw clubje of proefles voor je kind(eren): lees dan vooral verder!
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
Theatervoorstellingen voor het hele gezin!
Ontdek Captain Fantastic, Dolfje Weerwolfje en meer spannende familievoorstellingen dit seizoen bij Theater aan de Parade!