Uit eten op een forteiland
Volop genieten op dit sfeervolle terras van GeoFort met zicht op de Vleermuisspeurtuin!
De WereldPan is een gemoedelijke plek die uitnodigt tot een kop koffie met gebak, een lekkere lunch of diner met een pannenkoek. Geniet op dit ruime terras tussen het groen van het buitengebied en de sfeer van het oude forteiland, terwijl de kinderen de Vleermuisspeurtuin ontdekken.
De speurtuin is gratis toegankelijk. In deze unieke speeltuin kunnen de kinderen met touwen de bunker op klimmen, heerlijk spelen op de waterplaats en met houten planken een eigen doolhof maken!
Combineer je bezoek
De lunch of het diner in het restaurant kun je ideaal combineren met een bezoek aan het interactieve kindermuseum GeoFort waar alles om de aarde draait.. Ook superleuk; huur een bootje en vaar rond in de fortgracht!
Wil je meer weten over het aanbod van GeoFort? Klik dan via de roze button door naar de site.
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!
Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!