
Spelen bij GeoFort
De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!
De WereldPan is een gezellige plek voor een lekker kopje koffie met gebak, een heerlijke lunch of diner met een pannenkoek. Geniet op dit ruime terras tussen het groen van het buitengebied en de sfeer van het oude forteiland, terwijl de kinderen de Vleermuisspeurtuin ontdekken.
De speurtuin is gratis toegankelijk. In deze unieke speeltuin kunnen de kinderen met touwen de bunker op klimmen, heerlijk spelen op de waterplaats en met houten planken een eigen doolhof maken!
Combineer je bezoek
De lunch of het diner in het restaurant kun je goed combineren met een bezoek aan het interactieve kindermuseum GeoFort waar alles om de aarde draait. Ook superleuk; huur een bootje en vaar rond in de fortgracht!
Wil je meer weten over het aanbod van GeoFort? Klik dan via de roze button door naar de site.
Data:
- zondag 21 september 2025
- zaterdag 27 september 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
16x Kermis in en om Den Bosch September!
Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
Theatervoorstellingen voor het hele gezin!
Ontdek Captain Fantastic, Dolfje Weerwolfje en meer spannende familievoorstellingen dit seizoen bij Theater aan de Parade!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!