Speelboerderij!
Kom ravotten, spelen, klimmen en klauteren bij het Gouden Woud in Liempde!
Midden in natuurgebied het Groene Woud met edelherten, hazen en fazanten ligt speelboerderij Gouden Woud (Hamsestraat 18 in Liempde).
Een unieke speelplek en anders dan andere speelboerderijen waar kinderen urenlang kunnen ravotten. Lekker kuilen graven in het zand, spelen met water, klauteren op speeltoestellen en goud zoeken!
Genieten op het terras
Terwijl de kinderen zich naar hartenlust uitleven, genieten ouders, opa’s en oma’s op het heerlijke terras van een kop koffie of van de heerlijke gerechten op onze menukaart.
De speelboerderij is bewust natuurlijk van opzet. De speelplek ligt midden in een stukje ongerepte natuur. Voor de speeltoestellen is er gebruik gemaakt van natuurlijke en (gerecyclede?) materialen en kleuren. De ezels Okkie en Sophie en koeien Beppie en Kuifje maken de speelboerderij compleet. Met de voeten door het zand en de handen in het water, dat wil toch ieder kind?
Kom je als wandelaar of fietser langs, leg dan gerust aan want Gouden Woud is een prima rustpunt en uitvalsbasis. Op het terras kun je even heerlijk bijkomen onder het genot van een verse bak koffie en iets lekkers.
Wil je komen spelen in deze speelboerderij midden in de natuur? Klik op de roze button voor meer informatie!
Meer inspiratie
Hell-Voirt Halloween Helvoirt spookhuis & kinderspooktocht
Voor alle kinderen uit Helvoirt is er een gave Halloweentocht dinsdag 31 oktober 2023!
Halloween Avond!
Lekker naar buiten tijdens Halloween en verkleed langs de deuren tijdens de Horror Night in de Hambaken!
Halloween Fort Orthen 2025
Halloweenfeest voor jonkies en bonkies met een griezelige twistBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Halloween
Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.
10x Creepy Halloween uitjes voor de kinderen!
IEEEEeeeeee, houden jullie van een beetje gruwel en spanning? Nou dan is Halloween het perfecte feest voor jullie. Deze griezelige dag komt van oorsprong uit Amerika maar leeft steeds meer op in Den Bosch en omgeving. Daarom hebben wij alle leuke Halloween activiteiten voor jullie op een rijtje gezet!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.