Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen. Langs de route zijn verschillende speelmogelijkheden te vinden, zoals zelf takkenhutten bouwen, slalom paaltjes, lage en hoge stapstammetjes, klauterbomen, picknicktafel en evenwichtsboomstammen.
Via rode en groene vogelhuisjes en heksenhoedjes aan de bomen is de route te volgen. De groene route is 1 km, de rode ongeveer 2 km.
Ook staan er paaltjes met QR-codes langs de route met leuke weetjes over het bos. Er zijn twee ingangen voor de Heksje Route: bij de ingang bos vanaf het parkeerterrein Geffense Plas (Gielekespad) en waar het fietspad vanaf de Cereslaan het bos in gaat.
Voor meer info, klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch
Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
Natuurspeeltuin Gestel
Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!
Toffe spelletjes met water!
Tijdens de zomervakantie kan de temperatuur flink oplopen. Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een groepje vriendjes uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.