Herberg de Drie Linden
Leuke combi van natuurlijk spelen en eten vind je bij Herberg de Drie Linden in Drunen
Aan de rand van de Loonse Drunense Duinen vind je Herberg De Drie Linden in Drunen. Een boscafé waar je heerlijk kan bijkomen van een wandeling door de duinen. Of waar je jouw wandeling begint en je nog even kan spelen in naast gelegen speeltuin. Zo leuk!
Herberg De Drie Linden heeft een uitgebreide menukaart. Zo kan je genieten van de seizoensproducten of de heerlijke ambachtelijke pannenkoeken. Zeker weten dat jou natuurbeleving optimaal is wanneer je ook nog hier bent geweest.
Wil jij spelen dicht bij de natuur en daarvoor of daarna lekker genieten van de een hapje? Klik op de roze button en reserveer jouw tafel.
Herberg De Drie Linden
Giersbergen 8
5151 RG Drunen
Openingstijden
Maandag - Zaterdag: vanaf 10.00 uurZondag: vanaf 09.00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.