Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Kasteel van Sinterklaas in Sint-Oedenrode

Rondleiding door het kasteel van Sinterklaas mét pakjeszolder en de Sint!

Wauw, dit wil je! In Kasteel Henkenshage verandert alles in Sinterklaasmagie. Kids (2–8) wandelen langs Pietenkamers, de pakjeszolder en ontmoeten Sinterklaas. Een betaalbaar Sinterklaasuitje in Sint-Oedenrode voor het hele gezin.

Het Kasteel van Sinterklaas (aanbieder)

Tijdens zijn verblijf logeert de Sint in het prachtige Kasteel Henkenshage. Achter de poorten wordt gebakken, gepakt en geregeld. In het weekend van 22 en 23 november gaan de deuren open voor een interactieve rondleiding vol geheimpjes… en natuurlijk een persoonlijk moment bij de Sint.

Waarom dit leuk is
Intieme rondleiding (ca. 50 min) speciaal voor kinderen
Persoonlijke ontmoeting met Sinterklaas
Veel te zien: Pietenkeuken, werkkamers, kantoor, pakjeszolder
Duidelijke leeftijdrichtlijn: 2 t/m 8 jaar
Betaalbaar: tickets €2,50 per kind

Praktische info & aanmelden

Datums: zaterdag 22 & zondag 23 november 2025
Openingstijden kasteel: 11:30 – 17:00
Duur: ca. 50 minuten
Leeftijd: 2–8 jaar
Prijs: €2,50 per kind (ouders gratis)
Locatie: Kasteel Henkenshage, Sint-Oedenrode

Klik snel op de roze button voor meer info!

Voor nog meer leuke uitjes voor het hele gezin check onze categorie Eropuit.
Eropuit

Data:

  • zaterdag 22 november 2025
  • zondag 23 november 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kasteel - Sint Rooi

Sint-Oedenrode

Meer inspiratie

Speelgoed en kledingbeurs Boxtel

Een gezellige tweedehands kinderkleding- en speelgoedbeurs in Boxtel!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november

De Prinsenjurk en de Gouden Knoop (8+)

Sprookjesachtig mooi en heerlijk brutaal! Met hoge korting via Kidsproof!

School of Artemis: Peter en de Wolf (6+) | Den Bosch

Wereldpremière met springkussen, tape en toffe kids!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief