
Het Vertelatelier
Ontdek de wereld van het verhalen vertellen met Het Vertelatelier in Rosmalen.
Houd jij ook zo van verhalen? Zou je zelf willen leren/ontdekken hoe gaaf het is om verhalen te vertellen aan anderen? Dat kan met Het Vertelatelier!
Kinderen die op jonge leeftijd mogen ervaren hoe leuk het is om verhalen te vertellen, zullen in de toekomst hier de vruchten van plukken. Immers, wie een goed verhaal heeft, zich goed kan presenteren, komt zelfbewuster over, heeft een natuurlijke voorsprong in de maatschappij en weet zich gehoord. Daarnaast neemt storytelling een steeds prominentere rol in. Hoe mooi is het dan ook dat kinderen op jonge leeftijd dit stukje gereedschap al meekrijgen, zodat zij op een later tijdstip hun product of dienst goed in de markt kunnen zetten.
Ervaar:
– Het verschil tussen zittend en staand vertellen,
– Hoe de vertelhouding is,
– Stemgebruik,
– Het verschil tussen verhalen vertellen en storytelling,
– Hoe het is om oplossingsgericht te denken,
– Hoe ondersteunend tekenen kan zijn,
– Hoe het is om verhalen af te maken van elkaar,
– Hoe heerlijk en lastig het is om te fantaseren,
– Dat verhalen vertellen betekent, super veel pret hebben met elkaar,
– Dat het naar meer smaakt!
Wil jij weten waar en wanneer je aan deze vertelcursus deelnemen? Klik nú op de roze button en neem direct contact op met Het Vertelatelier in Rosmalen.
Meer inspiratie


Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar
Sta stevig in je schoenen!
Wil je leren voor jezelf opkomen of ontdekken wat jouw kracht is? Stevig in je schoenen kan je helpen.
MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.