Hockeyen in Den Bosch
Speel jij bij de club waar Fatima Moreira de Melo gespeeld heeft?
Hockeyclub Den Bosch is op dit moment een van dé toonaangevende verenigingen van Nederland. Met een nieuw, groot en modern clubhuis heeft Hockeyclub Den Bosch voor zowel recreatie- als prestatiehockeyer alles in huis.
Op dit moment zijn zij de grootste sportvereniging van gemeente Den Bosch en behoren zij tot één van de grootste verenigingen in Nederland. Een professionele club waar gezelligheid en goed kunnen presteren centraal staan. In de huidige veldhockeycompetitie spelen zowel de dames- als de herenteam een vooraanstaande rol. Maar ook de tweede en de derde teams bij zowel heren als dames, veteranen, jeugd A en B komen uit op hoogste niveau.
Kinderen vanaf 7 jaar maken bij HC Den Bosch deel uit van een team. Je begint eerst bij de trainingsmini’s waar ze spelenderwijs in een team leren handig met een hockeystick en bal om te gaan en met teamgenootjes over te spelen. Na een eerste seizoen alleen trainen, zijn de meeste kinderen zo enthousiast dat ze ingedeeld worden in een team en gaan ze 1 keer in de week trainen en op zaterdagmorgen een wedstrijd tegen andere clubs spelen op een kwartveld. Super leuk om zo door te beginnen met deze sport!
Wil jij de nieuwe Fatima Moreiro de Melo worden en ook naar Olympische Spelen gaan?Klik op de roze button hieronder en schrijf je meteen in bij HC Den Bosch.
Hockeyclub Den Bosch
Oosterplasweg 35
5215 HT 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Maandag - Zondag: 09.00 - 22.00 uurPrijs
Contributie vanaf: €175,-Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaarBlogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!
Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
De Kidsproof Den Bosch Move Challenge
Doe onze move, doneer €1 en help Spieren voor Spieren