
Hoppies Natuurspeeltuin!
Er is zoveel leuks te beleven bij Hoppies Natuurspeeltuin in Ammerzoden! Dus kom langs en geniet!
Tussen Zaltbommel en Den Bosch in het agrarische landschap, ligt de natuurspeeltuin van Hoppies. Dit speelpark is ooit begonnen als een maisdoolhof, maar is inmiddels uitgegroeid tot een veelzijdige natuurspeeltuin voor jong en oud met water, zand en groen als basis. Voor urenlang ‘offline’ speelplezier!
Spelen
- natuurspeeltuin
- speelwater
- vlotten bouwen
- blotevoetenpad
- maisdoolhof
- pluktuin
- knuffeldierenweide
- midgetgolfbaan
- skelterbaan
- springkussen
Maar ook kun je bij Hoppies terecht voor je kinderfeestje, een struintocht en kookworkshops. Echt, deze te gekke plek mag je niet missen!
Klik op de roze button voor meer informatie en we zien je snel bij Hoppies!
Meer inspiratie


Vakantie vol Minecraft
Op GeoFort is het Minecraften geblazen! Check de Minecraft Kermis, speurtocht en workshops.
GlowGolf Waalwijk
Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!
Buurman & Buurman gaan naar de maan
Leuk met het hele gezin naar Theater aan de Parade in Den Bosch!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!