Hoppies Natuurspeeltuin!
Er is zoveel leuks te beleven bij Hoppies Natuurspeeltuin in Ammerzoden! Dus kom langs en geniet!
Tussen Zaltbommel en Den Bosch in het agrarische landschap, ligt de natuurspeeltuin van Hoppies. Dit speelpark is ooit begonnen als een maisdoolhof, maar is inmiddels uitgegroeid tot een veelzijdige natuurspeeltuin voor jong en oud met water, zand en groen als basis. Voor urenlang ‘offline’ speelplezier!
Spelen
- natuurspeeltuin
- speelwater
- vlotten bouwen
- blotevoetenpad
- maisdoolhof
- pluktuin
- knuffeldierenweide
- midgetgolfbaan
- skelterbaan
- springkussen
Maar ook kun je bij Hoppies terecht voor je kinderfeestje, een struintocht en kookworkshops. Echt, deze te gekke plek mag je niet missen!
Klik op de roze button voor meer informatie en we zien je snel bij Hoppies!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereldUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!
Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!
18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!