
Nationale Voorleesdagen!
Nationale Voorleesdagen, toffe activiteiten voor kinderen bij Huis73!
Tijdens De Nationale Voorleesdagen van 22 januari tot en met 1 februari 2025 staat voorlezen aan de allerkleinsten centraal, ook bij Huis73. Dit jaar staat het kinderboek, Rinus van Ingrid en Dieter Schubert, in de Spotlight!
Huis73 start de Nationale Voorleesdagen met het Nationale Voorleesontbijt op woensdag 22 februari 2025 en zijn er deze hele periode superveel leuke activiteiten voor kinderen in Den Bosch, Vught, Boxtel, Rosmalen en Sint-Michelsgestel. Er zijn leuke voorstellingen, (buiten)voorlees momenten en nog veel meer.
Over het prentenboek
Vroeger was opa een hele wilde neushoorn. En hij was sterk, reuze sterk. Hij kon wel honderd boomstammen tegelijk optillen. Maar nu is opa oud. Het liefst ligt hij de hele dag wat in de schaduw te dommelen. Vandaag past hij op Rinus. En die wil vooral spelen en ravotten!
Ontdek het hele programma via de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


De Grote Puntje Puntje Show (7+)
Muzikale theatershow vol vragen, humor en verbeelding bij Perron-3
Halloween in Rosmalen!
Kom tijdens Halloween naar het griezelige centrum van Rosmalen!
Musical4daagse in Den Bosch! (6+)
AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.