Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Verhaaltjestijd 2+ Arabisch

Voorlezen is leuk en gezellig!

Vind je het leuk om je kind iets van je eigen taal mee te geven?
Kom dan luisteren naar Sosan. Zij leest het verhaal Coco kan het! in het Arabisch voor. Daarna gaan we samen liedjes zingen, tekenen én de naam van Coco in het Arabisch schrijven.

Je hoeft je niet vooraf aan te melden en de toegang is gratis.

We hopen je snel te zien bij Verhaaltjestijd. Tot dan!

Klik op de roze button voor meer info!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Huis73

Hinthamerstraat 72-74

5211 NH 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Huis73

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

School of Artemis: Peter en de Wolf (6+) | Den Bosch

Wereldpremière met springkussen, tape en toffe kids!

Speelgoed en kledingbeurs Boxtel

Een gezellige tweedehands kinderkleding- en speelgoedbeurs in Boxtel!

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november

De Prinsenjurk en de Gouden Knoop (8+)

Sprookjesachtig mooi en heerlijk brutaal! Met hoge korting via Kidsproof!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief