Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Verhaaltjestijd 2+ Arabisch

Voorlezen is leuk en gezellig!

Vind je het leuk om je kind iets van je eigen taal mee te geven?
Kom dan luisteren naar Sosan. Zij leest het verhaal Coco kan het! in het Arabisch voor. Daarna gaan we samen liedjes zingen, tekenen én de naam van Coco in het Arabisch schrijven.

Je hoeft je niet vooraf aan te melden en de toegang is gratis.

We hopen je snel te zien bij Verhaaltjestijd. Tot dan!

Klik op de roze button voor meer info!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Huis73

Hinthamerstraat 72-74

5211 NH 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Huis73

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Alpaca Winter Wonderland!

De alpacafarm in Vorstenbosch is omgetoverd in een magisch Alpaca Winter Wonderland!

Kerst op Kasteel Heeswijk

Fonkelende lichtjes, verhalen en kerstgezelligheid

Kerstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze vakantie planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Het Zuiderlicht

Beleef de magie van het Zuiderlicht in Den Bosch! Een festival vol licht en verbinding tijdens de winter!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x de leukste kerstfilms & kerstseries

Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.

16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!

Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

7x Nieuwjaarsduik 2026!

Bij ons staat hij al heel lang op het lijstje maar nog nooit afgevinkt: De Nieuwjaarsduik op 1 januari 2026! Terwijl er genoeg locaties in en om Den Bosch zijn waar je mee kunt doen met de nieuwjaarsduik. Nnatuurlijk met erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en Unox muts. We zetten ze voor je op een rij!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief