Humanitas Computerhuis
Achterstand op school? Volg bijles bij Humanitas Computerhuis in Den Bosch.
Heb jij een tijdje, om wat voor reden dan ook, geen school gevolgd? Of heb je moeite om alle stof op school te volgen en zit je in groep 5 – 8 van de basisschool? Humanitas Computerschool geeft in samenwerking met Divers bijles, zodat jij weer helemaal bij bent.
Speciaal voor kinderen, jongeren en volwassenen met een achterstand op sociaal en/of economisch gebied houdt Humanitas Computerhuis gratis cursussen, workshops en nog veel meer activiteiten om (meer) te leren over en met computer.
Iedere dinsdagmiddag is er een huiswerkklas voor leerlingen uit groep 5 – 8 van de basisschool. Tijdens de huiswerkklas oefen je met vakken waar je moeite mee hebt en wordt je vanuit Divers begeleidt en ondersteunt totdat je achterstand is voorkomen en/of ingehaald.
Kan jouw kind een extra steuntje in de rug gebruiken? Neem dan direct contact op met Margriet du Maine (Kinderwerk Divers) via telefoonnummer 06-21593823 of ga langs op de lokatie.
TIP: leren omgaan met computers of gezellig computeren met leeftijdsgenoten? Dat kan tijdens de Kindercomputerclub bij Humanitas Computerhuis.
Humanitas Computerhuis
Jac van Looystraat 5
5216 SB 's-Hertogenbosch
Openingstijden
15.30 -16.45 uurPrijs
€5,- per periode per kind (te voldoen bij inschrijving)Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie
Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!