Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom genieten in Hedel!

Kom zitten en geniet van het landelijk, gezellig, gelegen terras om en geniet van vele soorten ijs!

Ben jij een échte ijsjesmonster? Geniet van zelfgemaakte ijs op het platteland bij IJsboerderij De Schoonheuvel in Hedel. 

Geniet van heerlijk ijs bij het landelijk gelegen binnen en/of buiten terras van IJsboerderij De Schoonheuvel in Hedel. Het ambachtelijke ijs is gemaakt van melk van hun eigen koeien op het bedrijf. Of geniet van een overheerlijke cappuccino, opgeschuimd met verse koeienmelk. Zo lekker! 

TIP: ook super leuk om te combineren met een activiteit Boerengolf in de weilanden of je kinderfeestje te houden! 


Genieten van ambachtelijk ijs op het platteland? Klik op de roze button.

IJsboerderij De Schoonheuvel

Veldweg 55

5321 JD Hedel

Openingstijden Woensdag, vrijdag en zaterdag: 13.30 - 18.00 uur 
Zondag: 13.00 - 19.00 uur
Mail direct

Mail direct naar IJsboerderij De Schoonheuvel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bossche Bollen belevenis

Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld

Waar Draken Wonen: gratis speurtocht in Den Bosch

Ga op drakenspeurtocht in de binnenstad van Den Bosch

Het Huis van Bosch

Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!

SOIL: Lied van Boom (1,5+)

Bijzondere en rustgevende muziekvoorstelling voor de aller kleinste!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!

Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief