Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Noëlle van Geene

Wil jij je weer fijner voelen? Samen met Kindertherapeut Noëlle van Geene ontdek je hoe dat kan.

Zit je niet lekker in vel of ben je onzeker over de dingen die je doet? Noëlle gaat samen met jou op ontdekkingsreis en helpt je weer blij te zijn en zeker te zijn van de dingen die je doet!

Noëlle van Geene is orthopedagoog, integratieve kindertherapeut, coach en counselor. Ze begeleidt kinderen tussen de 4 – 12 jaar om de zelfvertrouwen te vergroten en met plezier in het leven te staan. Hoe ze dat doet, dat hangt af van de behoefte van het kind. Ze richt zich voornamelijk op de binnenwereld van het kind, jouw plek in het gezin en de relaties met de buitenwereld. Veelal werkt ze praktisch, gebruikmakend van therapeutisch spel, visualisaties, sprookjes, metaforen en tekeningen. Voor welke aanpak er gekozen wordt: het jij staat centraal en niet de methode. 

Wil je weten hoe Noëlle dat doet? Klik op de roze button hieronder en neem contact op.

Naar de website

Praktijk voor Integratieve Kindertherapie

Buitenpepersdreef 333

5231 HE Den Bosch

Prijs €55,- per uur
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Praktijk voor Integratieve Kindertherapie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Voorjaar Slot Loevestein

In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?
Lees meer

Roodhapje (6+)

Een nieuwe versie van het bekende verhaal door Holland Opera, voor iedereen vanaf 6 jaar!
Lees meer

Ontdek GeoFort

Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Lees meer

Koeiendans!

YES! Bij 't Dommeltje in Boxtel mogen de koeien weer naar buiten! Kom genieten van de koeiendans!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Een middag Rijksmuseum met kids

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lees meer

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lees meer

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
Lees meer

10x IJsje eten in Den Bosch!

Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!
Lees meer