Beleef de Hooge Heide
Wandelen, fietsen of actief bezig zijn, alles kan bij het natuurgebied de Hooge Heide in Berlicum!
Ben jij een rustzoeker, natuurliefhebber, wandelaar of fietser? Dan is de Hooge Heide dé plek voor jou!
De Hooge Heide is een verzamelnaam voor het groene gebied dat tussen Rosmalen, Nuland en Sint-Michielsgestel ligt. De gebieden van de Hooge Heide liggen ten zuiden en ten oosten van Rosmalen en worden doorsneden door de A50 en de spoorlijn ‘s-Hertogenbosch-Nijmegen. Er zijn wandel- en fietstochten uitgezet door De Hoge Heide, ook ‘ommetjes’ of volg je eigen route via de fiets- en wandelknooppunten. Voor de sporters is er bijvoorbeeld een fitnessparcours, ATB-routes en mogelijkheden voor adventure en survival. Dat alles uiteraard in een groene omgeving. Voor jou is het stuifzand natuurlijk één grote zandbak. Maar er is bijvoorbeeld ook een kinderboerderij op het terrein van De Binckhorst. lnformatiepunten over De Hooge Heide zijn er op vier plekken: zorgorganisaties Mariaoord en De Binckhorst, en bij ’t Heike en Het Aardrijk. Stippel vanaf daar jouw activiteit. Dat is nog eens genieten met heel je gezin.
Meer inspiratie
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Wintercircus Pallasso!
Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.
Kids Weekend: Zootropolis 2
Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photoboothBlogs & inspiratie
Alle blogs
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.