Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beleef de Hooge Heide

Wandelen, fietsen of actief bezig zijn, alles kan bij het natuurgebied de Hooge Heide in Berlicum!

Ben jij een rustzoeker, natuurliefhebber, wandelaar of fietser? Dan is de Hooge Heide dé plek voor jou!

De Hooge Heide is een verzamelnaam voor het groene gebied dat tussen Rosmalen, Nuland en Sint-Michielsgestel ligt. De gebieden van de Hooge Heide liggen ten zuiden en ten oosten van Rosmalen en worden doorsneden door de A50 en de spoorlijn ‘s-Hertogenbosch-Nijmegen. Er zijn wandel- en fietstochten uitgezet door De Hoge Heide, ook ‘ommetjes’ of volg je eigen route via de fiets- en wandelknooppunten. Voor de sporters is er bijvoorbeeld een fitnessparcours, ATB-routes en mogelijkheden voor adventure en survival. Dat alles uiteraard in een groene omgeving. Voor jou is het stuifzand natuurlijk één grote zandbak. Maar er is bijvoorbeeld ook een kinderboerderij op het terrein van De Binckhorst. lnformatiepunten over De Hooge Heide zijn er op vier plekken: zorgorganisaties Mariaoord en De Binckhorst, en bij ’t Heike en Het Aardrijk. Stippel vanaf daar jouw activiteit. Dat is nog eens genieten met heel je gezin. 

IVN/VNW 's Hertogenbosch

Prijs GRATIS
Mail direct

Mail direct naar IVN/VNW 's Hertogenbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11-11 met kinderen

Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen

Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!