Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker wandelen en genieten van de natuur kan op Landgoed Wamberg tussen Rosmalen en Berlicum.

Het landgoed De Wamberg ligt tussen het dal van de Groote Wetering en dat van de Aa, binnen de gemeentegrenzen van Sint-Michielsgestel. De hoofdingang ligt aan de Berlicumseweg, tussen Rosmalen en Berlicum. 

Ontdek de eiken op de oprijlaan en de berken langs de vijver met hun heksenbezems. De beplanting verraadt de geschiedenis van de Wamberg. Ontdek oude bomen uit verre streken die wellicht ontsproten zijn uit zaden die de toenmalige eigenaar Van Lanschot verkreeg via zijn handelsconnecties. Daarnaast staan er inheemse struiken, zoals braam en vlier of de rododendron dat een echt landgoedstruik is. 

Wil jij dat ontdekken? Maak een wandeling door Landgoed Wamberg.

IVN/VNW 's Hertogenbosch

Prijs GRATIS
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar IVN/VNW 's Hertogenbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

More inspiration

Ontdek GeoFort

Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Lees meer

Roodhapje (6+)

Een nieuwe versie van het bekende verhaal door Holland Opera, voor iedereen vanaf 6 jaar!
Lees meer

Voorjaar Slot Loevestein

In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?
Lees meer

Voorjaarsfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer leuke, nieuwe familiefilms bij Kinepolis Den Bosch!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lees meer

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lees meer

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
Lees meer

10x IJsje eten in Den Bosch!

Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!
Lees meer