Jacobushof Boerderijterras
Geniet van de natuur en de dieren bij Jacobushof Boerderijterras in Boxtel!
Jacobushof in Boxtel is een van de mooiste plekjes in het Groene Woud. Het heeft een oude rundveestal die is omgetoverd tot een sfeervol café met een groot terras. In het café kijk je uit op de koeienstal met opkamer waar woonsfeerartikelen worden aangeboden. Van het terras geniet je van een prachtige uitzicht op een groen natuurgebied!
Wil je dit zelf ervaren? Klik op de roze button.
TIP: Regelmatig worden er ook activiteiten gehouden, zoals demonstraties van Rob’s Vogelhof. Wil je weten weten wat? Houd onze Uitagenda in de gaten.
Jacobushof Boerderijterras
Middendreef 2
5281 ST Boxtel
Openingstijden
Maandag - Zondag: 13.00 - 19.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Aanbeveling
Wintercircus Pallasso!
Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.
Bossche Bollen Belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld
Kids Weekend: Zootropolis 2
Spannend undercover avontuur, leuke activiteiten & photoboothBlogs & inspiratie
Alle blogs
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch