JJ Carnaval in Vught
Kom naar de Elzenburg in Vught en vier Carnaval met de kids!
Vanaf 1 maart t/m 4 maart 2025 is het elke dag groot feest in de Elzenburg!
Vanaf 14.00 uur kunnen de kids lekker feesten, hossen en dansen in hun mooiste verkleedpakje. 🙂 Iedere dag is er iets leuks van Schminken tot goochelaar.
Iedere avond is het jongerencarnaval.
Zaterdagmiddag komen de Lawineboys met een tof optreden en in de avond Joliana.
Voor het hele programma, klik op de roze button!
Vanaf 1 t/m 4 maart 2025
Jeugd- en Jongencentrum Elzenburg
Lidwinastraat 12-c
5262 EP Vught
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!
Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?