Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Judo kinderfeestje!

Vier jouw verjaardag bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch en houd een stoere Judo-feest!

Durf jij rollend over de mat te gaan met jouw vriendjes en vriendinnetjes? Vier dan je verjaardag bij Judoschool Kradolfer en houdt een écht judofeest! 

Samen met Sensei Mark stel je een pakket samen, er zijn leuke spelvormen waar de kids altijd blij van worden!

Natuurlijk krijg je na of voor het ravotten wat lekkers te eten en te drinken. Zo gaaf! 

Wil jij een stoer en actief kinderfeestje houden? Klik op de roze button en reserveer jou eigen Judofeest! 

TIP: Bij Judoschool Kradolfer kun je ook les volgen. Zo is er voor de allerkleinste Tuimelen, voor de kleuters Kleuterjudo en de wat grotere kids Jeugdjudo. Sporten is gezond en bij judo ontwikkel je naast de motorische vaardigeheden ook je sociale vaardigheden! 

Judoschool Kradolfer

Helftheuvelpassage 115

5224 AC 's-Hertogenbosch

Openingstijden Voornamelijk alleen op zaterdag kinderfeestjes. 
Mail direct

Mail direct naar Judoschool Kradolfer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Meer inspiratie

Keramiek kinderfeestje bij Tante Gertje in Den Bosch

Vier een creatief en kleurrijk kinderfeestje bij Tante Gertje in de Gruyterfabriek in Den Bosch!

Kinderfeestje bij The Chocolate Factory

Een spannend chocolade-avontuur met glijbaan, VR en hun eigen pak hagelslag.

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Kinderfeestje vieren bij Carras Bites in Den Bosch

Bij Carras Bites gaan kinderen zelf aan de slag met bakken, versieren en smullen.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch

Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!