Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

JUMPSQUARE VEGHEL!

Leef je uit op de trampolines van Jumpsquare Veghel! Raak jij ook verslaafd aan deze hype?

Springen bij Jumpsquare Veghel is de ultieme combinatie tussen sporten en plezier maken in een stoere setting. Leef je uit in de freestyle area, de BigAirBag area, High Performance area, Dodge/Basketball area en de twee Foampit area’s.

Trampoline springen is voor kids vanaf 5 jaar. Voor kids vanaf 2 t/m 5 jaar is er de speciale Mini-Jump! Ouders/ begeleiders kunnen terwijl de kids aan het jumpen zijn, lekker een kop koffie drinken in de horecagelegenheid met uitzicht over het park!

Er is een compleet nieuwe atractie bij Jumpsquare Veghel: De ValoJump is een interactief spel met verschillende spel en trainingsopties. Kinderen en volwassenen kunnen al springend door verschillende levels heen gaan en combineren op deze manier gaming met lichaamsbeweging. Écht een toffe beleving!

Nieuw: Disco Jump Special & Family Jump Special

Meer informatie vind je via de roze button.

TIP: Ook tof om hier je kinderfeestje te vieren!

Jumpsquare Veghel

Poort van Veghel 4994

5466 SB Veghel

Mail direct

Mail direct naar Jumpsquare Veghel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Onze tip de nieuwe film De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief