Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sinterklaas Hotel

Het Sinterklaas Hotel De Zwaan is geopend! Kom naar Vinkel en kijk je ogen uit!

Het Sinterklaas Hotel De Zwaan is geopend! Wat een gezellige sfeer in het hotel. Er is vanaf alles te beleven en je kijkt je ogen uit. Denk je dat Sinterklaas er ook is? Ontdek het snel en klik op de roze button!

Praktisch
– Parkeergelegenheid is zowel bij Den Driehoek als bij Brugstraat 69 in Vinkel. De parkeerwachters zullen jullie verder begeleiden.
– 22 november, 23 november, 29 november en 30 november zijn ze geopend van 10:00 tot 12:30 met gratis toegang voor jong en oud.
– Sinterklaas kan niet wachten om jullie mooie verlanglijstjes/tekeningen en al die blije snoetjes te zien. Ook de pieten kunnen niet wachten!
– Entree: Gratis

Klik op de roze button voor meer info!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Het Hotel van Sinterklaas - Hotel De Zwaan

Mail direct

Mail direct naar Het Hotel van Sinterklaas - Hotel De Zwaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Proefles Rots en Water!

Gratis proefles Rots en Water. Zelfverzekerd het nieuwe jaar in!

Kleuterbios: Dikkie Dik 2

Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Den Bosch!

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

IJM’s Winterparadijs!

Winterparadijs in Vught met overdekte schaatsbaan en toffe activiteiten voor het hele gezin!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sneeuwvrije uitjes met kinderen in en om Den Bosch

Zoek je sneeuwvrije uitjes met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed. Leuk… maar ook even schakelen. Gelukkig zijn er in en om Den Bosch genoeg sneeuwvrije uitjes waar je met kinderen terechtkunt, ook als buiten alles wit is. Van binnenactiviteiten tot warme, overdekte plekken: dit zijn fijne ideeën voor een geslaagde sneeuwdag.

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Toffe spots om te sleeën met kinderen in en om Den Bosch en Noordoost-Brabant

Zoek je plekken om te sleeën met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed.

IJSBELLEN BLAZEN!

Brrr wat is het koud buiten! Maar dat vinden we helemaal niet erg want als het vriest kun je de mooiste kunstwerken maken. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze gave ijsbellen?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief