Speeltuin Oss
Gave natuurspeeltuin Oss in waar ook rekening is gehouden met kinderen met een beperking!
Leuke speeltuin in Oss aan de Bremlaan!
In 2016 hebben buurtbewoners van de Bremlaan een speeltuin gebouwd. Inmiddels is de speeltuin uitgebreid, zodat ook kinderen met een beperking er kunnen spelen!
In de speeltuin staat nu een rolstoelwip en een picknicktafel met rolstoelplek. Rondom de speeltoestellen ligt er een half verhard pad. Het is groener dan voorheen en voor de insecten is er een speciaal insectenhotel!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Herfstvakantie bij The Chocolate Factory in Veghel
Neem je kinderen mee op fabrieksmissie en ga naar huis met jullie eigen pak hagelslag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)