Fietsroute Langs dijken!
Lekker naar buiten en eropuit!
We willen naar buiten! Pomp je fietsbanden, stap op je fiets, steek je neus lekker in de wind en fiets de van Gogh fietsroute van Vught naar Helvoirt, heerlijk! Met je kind(eren) naast, voor of achter je!
In deze fietsroute staat water centraal. Langs dijken en wielen, is een bijzonder mooie fietstocht van ongeveer 22 kilometer door het gebied van het oudste waterschap van Noord-Brabant!
Onderweg ervaart u hoe water door de geschiedenis heen het landschapsbeeld mee heeft bepaald. Geniet van de mooie omgeving en beleef het water!
Lengte: 20.15 km
Voor de hele route, klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kabouterpad in de Maashorst
Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!
Spelen bij IJzeren Man in Vught
Gratis naar de speeltuin bij de IJzeren Man!
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Suikerfeest vieren met het gezin – 6 makkelijke recepten voor kinderen
Ramadan met kinderen: makkelijke recepten en feestelijke tips voor het Suikerfeest
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!