Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sinterklaas Intocht Boxtel

Zondag 17 november 2024 komt onze lieve Sint in Boxtel aan! Zijn jullie er ook bij?

Traditioneel arriveert de Sint in Nederland op de eerste zaterdag na Sint Maarten. Een dag later op zondag 17 november 2024 komt de Sint met zijn gevolg naar Boxtel. Meestal komt hij per boot, maar hij is ook wel eens met zijn paard, de trein, een auto, een kano en tijdens Corona zelfs per bus naar Boxtel gekomen.

Sinds de Sint en zijn pieten op kasteel Stapelen verblijven komen ze per boot, over de Dommel, bij de Zwaansche brug aan. Het programma zier er is dan ongeveer als volgt uit:

– Om 13:00 arriveren de Sint en zijn Pieten bij de Zwaansche Brug
– Ontvangst op de kade met muziek
– Wandeltocht richting het Gemeentehuis met muzikale begeleiding
– Ontvangst door de burgemeester
– Receptie voor de kinderen

Voor meer info, kilk op de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Intocht Sinterklaas Boxtel

Mail direct

Mail direct naar Intocht Sinterklaas Boxtel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) moederdag-uitje!

Meivakantie Slot Loevestein

Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!

Tof Vakantieprogramma!

Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!

Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!

De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief