Speelgoed en kledingbeurs
Een gezellige tweedehands kinderkleding- en speelgoedbeurs in Liempde!
Op zondag 12 november a.s. van 10.30 tot 13.30 uur wordt er in D’n Liempdsen Herd een gezellige tweedehands kleding-, speelgoed- en hebbedingetjesbeurs georganiseerd. De toegang is voor iedereen gratis. Scoor een leuke outfit voor je (klein)kind of misschien wel een leuk (schoen)kadootje.
Natuurlijk is D’n Liempdsen Herd ook open voor een kopje koffie of een ander lekker drankje bij de haard. Er zijn nog enkele tafels vrij om zelf iets te verkopen.
D’n Herd is open voor een lekker kopje koffie en de toegang is GRATIS! Zelf een tafel huren om spullen te verkopen kan ook.
We kennen het allemaal: de kinderen groeien als kool en voor je het weet is die leuke broek of die mooie trui alweer te klein. Zeker in deze dure tijden van hoge energiekosten en gestegen prijzen is het fijn om dan voordelig wat nieuws voor ze te kunnen shoppen. Maar ook voor opa’s en oma’s is het een uitgelezen kans om te komen kijken voor leuk, goedkoop en kwalitatief goed speelgoed en kinderkleding. Let op: met pin betalen is NIET mogelijk!
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
De Betoverde Bomentuin
Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid
Doe mee aan de Natuurwerkdag!
Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.
11-11 voor kinderen in Oeteldonk
Speciaal voor kinderen een OetelKeinderKennisRundje én een gezellig Pleintjesfeest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen
Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.