Natuurspeeltuin Vught!
Lekker ravotten bij Natuurspeeltuin Vught!
Bij Natuurspeeltuin Vught kunnen de kids lekker kliederen met zand en water met de verschillende waterbanen.
Ook is er een voetbalveldje en een groot grasveld met voetbalgoals en mogelijkheid genoeg om lekker klimmen en klauteren.
Neem ook de skates en het skateboard mee zodat de kids lekker kunnen oefenen op de skatebaan.
Gegarandeerd uren speelplezier!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Klein Stationnetje: peuter- en kleutertheater in Rosmalen
Klein Stationnetje, het perfecte uitje voor gezinnen met peuters en kleuters voor de zondagochtend!
Kleindierwandelpark Hedel
Éen van de leukste dierenpark in Bommelerwaard is Kleindierwandelpark Hedel.
Wandel of fiets het Planetenpad
Van de zon naar Pluto in Noordoost-BrabantUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboekenmaand bij Huis73
Boekenwurmen én podiumbeestjes! Bij Huis73 blijven boeken niet op de plank. Ze springen tot leven met dans, theater, rap en creativiteit. Heel oktober staat de spot aan. In welk verhaal stapt jouw kind?
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
10x leuke Dierendag uitjes met kinderen in Den Bosch en omgeving
Zondag 4 oktober 2026 is het Dierendag! En dat vieren we natuurlijk samen met de dieren. Knuffel met boerderijdieren, maak een groentetaart, neem je knuffel mee naar de dokter of ga samen met je eigen huisdier op de foto. Dit zijn onze favoriete Dierendag uitjes in Den Bosch en Noordoost-Brabant.