Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeeltuin Vught!

Lekker ravotten bij Natuurspeeltuin Vught!

Bij Natuurspeeltuin Vught kunnen de kids lekker kliederen met zand en water met de verschillende waterbanen. 

Ook is er een voetbalveldje en een groot grasveld met voetbalgoals en mogelijkheid genoeg om lekker klimmen en klauteren.

Neem ook de skates en het skateboard mee zodat de kids lekker kunnen oefenen op de skatebaan.

Gegarandeerd uren speelplezier!

Natuurspeeltuin Vught

Vught

Mail direct

Mail direct naar Natuurspeeltuin Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen

Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou

11-11: 14x tips om het thuis te vieren

Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!