Kinderboerderij ’t Veldje
Kleinschalig kinderboederij dat opgezet is door vrijwilligers uit de buurt!
Deze kleinschalige kinderboerderij is te vinden midden in een woonwijk van Rosmalen. Overdag lopen de dieren in de naast gelegen wei en op het ‘knuffelplein’ waar de kinderen kennis kunnen maken met de verschillende dieren, zonder weg te zakken in de modder.
Wil jij erbij zijn wanneer er de dieren gevoerd worden, dat kan!
Elke werkdag om 09.30 uur en in het weekend om 13.30 uur.
Gedurende het jaar organiseren zij diverse activiteiten zoals ‘schaap scheren’, ‘dierendag’ etc.
Ook organiseren zij kinderfeestjes, voor info hierover zie website.
Praktische gegevens
– Toegang tot de kinderboerderij is gratis
– Voldoende parkeergelegenheid aan de voorzijde van de kinderboerderij
't Veldje
Abraham Kuyperborch 2
5241 HR Rosmalen
Openingstijden
Maandag - Vrijdag: 10.00 - 14.00 uurWoensdag: 14.00 - 16.00 uur (behalve in de wintermaanden Januari en Februari)
Zaterdag en Zondag: 14.00 - 16.00 uur
Toon op kaart
Meer inspiratie
Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!
D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk
Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!
Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.