Kdv ’t Kölleke Middelrode
't Kölleke in Middelrode is een kleinschalig kinderdagverblijf.
Ben je opzoek naar een kinderdagverblijf in Middelrode waar aandacht voor elkaar, rust en gezelligheid hoog in het vaandel staat? Dan is Kinderdagverblijf ’t Kölleke iets voor jullie!
Kinderdagverblijf ’t Kölleke wordt gerund door Sindy van Houtum en biedt opvang voor kinderen vanaf 10 weken tot 4 jaar. Sindy vind het belangrijk dat kinderen zich op zijn/haar gemak voelen en wilt daarom een zo warm en huiselijk mogelijk gevoel meegeven met haar kinderdagverblijf. Per leeftijdsgroep is er voldoende speelgoed om hen uit te dagen, daarnaast is er ook ruim tijd om vrij te spelen en gezamenlijke dingen te doen zoals knutselen, tekenen etc.
Bij Kinderdagverblijf ’t Kölleke bieden ze opvang voor hele en halve dagen.
Wil jij weten of dit iets is voor jullie? Breng dan een bezoekje en ervaar het zelf.
Kinderdagverblijk 't Kölleke
5258 LH Middelrode
Openingstijden
Maandag - Vrijdag: 07.30 - 18.00 uurLijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Gezellige Zaken!
Gezellig Zaken in bij de Uilenburg in Den Bosch, lekker borrelen en happen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
35 tips voor Hemelvaart!
Yes, lekker lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je gezin of vrienden. Vrolijk Hemelvaartweekend!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
De Leukste uitjes tijdens Hemelvaart 2026!
Hier worden wij blij van! Waarvan? Van lekker veel dagen vrij! Waardoor we éxtra veel toffe activiteiten kunnen ondernemen. Ontdek een greep uit onze favorieten uitje in en om Den Bosch tijdens het hemelvaartweekend en een gave winactie!