
Kinderfysiotherapie Vught
Kindertherapeut gespecialiseerd op het gebied van het bewegend functioneren van een kind tot 16 jaar.
Kinderen leren spelenderwijs. Door te bewegen en te spelen ontwikkelen kinderen hun zintuigen en motoriek. De ontwikkeling van je kind kan vertraagd, bedreigd of afwijkend zijn. Sommige kinderen hebben nu eenmaal meer oefening nodig om de vaardigheden te leren. Door je kind te observeren en te onderzoeken probeert Kinderfysiotherapie Vught een zo compleet mogelijk beeld te krijgen van de motorische mogelijkheden en het motorische niveau van uw kind. Ook geven zij Fitkids, hét fitness- en oefenprogramma voor kinderen met een chronische ziekte, beperking of landurige aandoening.
Kinderfysiotherapie Vught werkt tevens samen met Kinderfysiotherapie Boxtel en MWM Empel in Den Bosch.
Wil je weten hoe zij jouw kind kunnen helpen op het gebied van bewegen? Klik dan op nú de roze button hieronder.
Kinderfysiotherapie Vught
Lidwinastraat 57
5262 EN Vught
Openingstijden
Maandag - Vrijdag: 08.30 - 17.30 uurTelefonisch spreekuur: woensdag 17.30 - 21.00 uur
Prijs
Klik op de roze button voor de huidige tarievenToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
6x de leukste kinderboerderijen in en om Den Bosch!
Leuk, diertjes kijken en knuffelen met je peuter of kleuter! De ideale plek daarvoor is natuurlijk de kinderboerderij. Vaak met leuke speeltuin zodat na het spelen met de konijnen, cavia’s, pony’s of misschien zelfs wel lammetjes de kids ook nog kunnen klimmen en klauteren.