Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peter Pan & Wendy!

Kom naar Kindertheater Pietepaf en geniet van de voorstelling Peter Pan & Wendy!

“Peter is zijn schaduw verloren in het huis van Wendy. Elke avond leest Wendy verhaaltjes voor en daar luistert Peter zo graag naar.

Als Peter zijn schaduw komt halen wil Wendy dolgraag met Peter mee naar Fantasieland, daar waar Peter woont. Wat zullen ze daar allemaal gaan zien? En wat laat je eigen fantasie je zien?”

Kindertheater Pietepaf is een kindertheater voor én met kinderen. Theater voor de allerjongsten onder ons is er wel, maar je moet het wel zoeken. Dit terwijl het zo belangrijk is om kinderen op jonge leeftijd al te introduceren met spel, fantasie, verbeelding, kortom, met theater.

Benieuwd naar deze leuke voorstelling?

PETER PAN EN WENDY
Datum: 31 mei t/m 6 juli – Elke zaterdag en zondag
Tijd: 11:00 en 13:00​​
Kosten: €9,- per persoon

Je krijgt hierbij een kopje koffie/thee en een glaasje limonade.

Na afloop krijgen de kinderen iets lekkers.

De voorstelling duurt ± 35 min.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Kindertheater Pietepaf

Stoofstraat 24

5211 ER 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Kindertheater Pietepaf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie op GeoFort

Een vakantiedag op GeoFort betekent workshops, water, bouwen en Minecraft!

Ridderavonturen in de vakantie

Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.

Voorjaar Slot Loevestein

In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?

Familiespellen in het Museum!

Ben jij een échte speurneus? Doe de safari speurtocht bij Het Noordbrabants Museum in Den Bosch!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!

Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!

Toffe Eropuit tips voor in het voorjaar met kinderen!

Vier het voorjaar! Begint het het bij jullie ook al te kriebelen? Je hoort de vogeltjes fluiten, de eerste lente zonnestralen schijnen op je gezicht en je ziet iedereen weer lekker veel buiten! Tijd om eropuit te gaan met het gezin. Hieronder de leukste tips met kids!

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief