De Specerijenclub
Aan de slag met een specerij en kruiden bij De Specerijenclub bij De Kruidwis in Den Bosch!
Ontdek wat je met specerijen kan maken bij De Specerijenclub bij De Kruidwis in Den Bosch!
De Kruidwis in Den Bosch is een kruidencentrum van Jolanda van der Ben, kruidentherapeute. Ze geeft in haar kruidenpraktijk natuurgeneeskundige adviezen en houdt er ook leuke kinder-kookworkshops, waarbij je van alles te weten komt over kruiden en specerijen. Super leuk!
Voor kids vanaf 9 jaar is er De Specerijenclub. Samen met leeftijdsgenoten ga je aan de slag met een bepaald soort specerij of tuinkruid. Van iedere specerij krijg je aan het eind van de middag een doosje mee naar huis, zodat je daar ook aan de slag kunt. Je krijgt ook alle recepten en informatie mee op papier, om een leuke eigen receptenmap te sparen!
Praktisch
Duur: 2 uur
Dag: 1x per maand op woensdagmiddag
Aantal kids: maximaal 8
Leeftijd: vanaf 9 jaar
Ben jij de nieuwe Specerijenprins(es)? Meld je gelijk aan door op de roze button te klikken.
TIP: ben je tussen de 6 – 10 jaar? Dan is de Kinder-Kruiden-Kookfestijn écht iets voor jou!
De Kruidwis
Gageldonk 19
5235 CR 's-Hertogenbosch
Openingstijden
14.00 - 16.00 uurPrijs
€12,50 per les (minimaal 3 afnemen)Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch
Bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch, komt je dans droom uit!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den BoschBlogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.