KinderKruidenKookfestijn
Leer alles over kruiden en specerijen tijdens het KinderKruidenKookfestijn bij De Kruidwis in Lith!
Weet je wat voor kruiden er zich in de natuur bevinden? En wil jij ontdekken wat je ervan kan maken? Dan is het Kinder-Kruiden-Kookfestijn bij De Kruidwis echt iets voor jou!
De Kruidwis in Lith is een kruidencentrum van Jolanda van der Ben, kruidentherapeute. Ze geeft in haar kruidenpraktijk natuurgeneeskundige adviezen en houdt er ook leuke kinderworkshops waar je alles te weten komt over kruiden en specerijen. Super leuk!
Voor kids vanaf 6 jaar houdt ze een Kinder-kruiden-kookfestijn. Samen met jouw leeftijdsgenoten ga je aan de slag met kruiden en specerijen. Iedere bijeenkomst maak je van de kruiden een gerechtje, product of ander creatief gebeuren. Daarnaast vertelt Jolanda een mooi kruidenverhaal. Je proeft, ruikt én geniet volop! Als het weer het toelaat plukken we ook zelf onze wilde kruidjes. Zo leuk!
Praktisch
Duur: 2 uur
Dag: 1x per maand op woensdagmiddag
Aantal lessen: 3
Aantal kids: maximaal 8
Leeftijd: 6 – 10 jaar
Ben jij de nieuwe kruidenkeukenprins(es)? Meld je gelijk aan door op de roze button te klikken.
TIP: ben je 9 jaar of ouder? Dan is De Specerijenclub écht iets voor jou!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Klodderkidts – Creatief ontdekkingsclubje in regio Den Bosch
Zoek je een creatief clubje waar jonge kinderen écht mogen ontdekken, voelen en vies worden?
Kabouterhockey in Vught en Rosmalen
Speelse hockeytrainingen voor kids van 3,5 t/m 6 jaar bij HC MOP (Vught) en MHC Rosmalen
Kindertheater!
Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe Eropuit tips voor in het voorjaar met kinderen!
Vier het voorjaar! Begint het het bij jullie ook al te kriebelen? Je hoort de vogeltjes fluiten, de eerste lente zonnestralen schijnen op je gezicht en je ziet iedereen weer lekker veel buiten! Tijd om eropuit te gaan met het gezin. Hieronder de leukste tips met kids!
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!
Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!