KinderKruidenKookfestijn
Leer alles over kruiden en specerijen tijdens het KinderKruidenKookfestijn bij De Kruidwis in Lith!
Weet je wat voor kruiden er zich in de natuur bevinden? En wil jij ontdekken wat je ervan kan maken? Dan is het Kinder-Kruiden-Kookfestijn bij De Kruidwis echt iets voor jou!
De Kruidwis in Lith is een kruidencentrum van Jolanda van der Ben, kruidentherapeute. Ze geeft in haar kruidenpraktijk natuurgeneeskundige adviezen en houdt er ook leuke kinderworkshops waar je alles te weten komt over kruiden en specerijen. Super leuk!
Voor kids vanaf 6 jaar houdt ze een Kinder-kruiden-kookfestijn. Samen met jouw leeftijdsgenoten ga je aan de slag met kruiden en specerijen. Iedere bijeenkomst maak je van de kruiden een gerechtje, product of ander creatief gebeuren. Daarnaast vertelt Jolanda een mooi kruidenverhaal. Je proeft, ruikt én geniet volop! Als het weer het toelaat plukken we ook zelf onze wilde kruidjes. Zo leuk!
Praktisch
Duur: 2 uur
Dag: 1x per maand op woensdagmiddag
Aantal lessen: 3
Aantal kids: maximaal 8
Leeftijd: 6 – 10 jaar
Ben jij de nieuwe kruidenkeukenprins(es)? Meld je gelijk aan door op de roze button te klikken.
TIP: ben je 9 jaar of ouder? Dan is De Specerijenclub écht iets voor jou!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch
Dansen bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch
Bij Dans & Balletstudio Geraldine in Den Bosch, komt je dans droom uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?