Pepernoten bakken!
Kom gezellig (gezonde) Pepernoten bakken bij Landwinkel Valenkamp in Rosmalen!
Pepernoten bakken volgens een lekker, gezond en verantwoord recept, YUM!
Ga samen aan de slag op zaterdag 25 november bij Landwinkel Valenkamp in Rosmalen.
Programma
Ontvangst met een hapje en drankje, daarna ga je samen met je kind(eren) aan de slag met het voorbereiden, kneden en vormen van het deeg. Uiteraard mag je de heerlijke pepernoten meenemen naar huis!
Tijd: 10.00 uur tot 12.30 uur
Kom jij gezellig een ochtendje bakken? Klik op de link en meld je aan!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij de Verkadefabriek in Den Bosch
Monsters zoeken, spookpopjes maken en samen naar de film: wat kiezen jullie?
Musical4daagse in Den Bosch! (6+)
AANMELDEN: Zingen, dansen en acteren bij de Musical4daagse in Theater aan de Parade in Den Bosch
Herfstvakantie in het Museumpark VONK
Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.