
Muziekles op maat
Een instrument bespelen op jouw manier en op jouw tempo dat kan bij LevendeMuziek in Den Dungen!
Ben jij de nieuwe Jimi Hendrix? Of wil jij net zo goed piano leren spelen als Wibi Soerjadi? Dan zijn de muzieklessen van LevendeMuziek in Den Dungen écht iets voor jou!
Leer hoe je de mooiste tonen uit jouw instrument krijgt tijdens de muzieklessen van LevendeMuziek in Den Dungen! LevendeMuziek houdt zang-, piano, basgitaar- accordeon- en gitaarlessen en jij bepaald hoe jouw les eruit komt te zien. Laat LevendeMuziek wet wat je wilt leren en dan ga je samen aan de slag met jouw favoriete instrument. Muziekles bij LevendeMuziek is jouw les en leer je binnen je eigen mogelijkheden. Zo fijn!
Heb je nog geen voorkeur voor instrument dan kun je beginnen met Muziekoriëntatie Spelenderwijs (3 – 6 jaar), Muziekoriëntatie Basisvorming (5 – 10 jaar) of de zomercursus. Ook houdt LevendeMuziek workshops waarbij je muziek gaat maken bij bepaalde thema’s zoals muziekspelen, muzikaal verhaal, djembé- en zangworkshop, muziek op schoot voor peuters en kleuters en nog veel meer. Ook super leuk om met je kinderfeestje te doen!
Muziekoriëntatie Spelenderwijs & Basisvorming
Aantal lessen: 10
Groepsgrootte: maximaal 5 kinderen
Kosten: €60 (10 lessen)
Locatie: thuis op locatie bij Muziekpraktijk LevendeMuziek
Je kunt elk moment van start gaan, dus wil jij ontdekken wat bij jou past? Klik dan nú op de roze button en meld je aan (voor een proefles).
LevendeMuziek
Basket 32
5275 LC Den Dungen
Prijs
Privéles: vanaf €20 (30 minuten) Duoles: vanaf €15 (30 minuten) Proefles: €15 (45 minuten)Toon op kaart
Meer inspiratie


MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Dansen bij Geraldine
Voor iedereen die van dans en ballet houdt, danst bij Dans & Balletstudio Geraldine in Rosmalen.
Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaarBlogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!