Intocht Den Dungen 2026
Heet Sint en Piet welkom in Den Dungen!
Een week nadat de Sint in het land komt, vaart hij naar Den Dungen. Dus zet zondag 22 november 2026 alvast in je agenda, want het belooft weer een mooi evenement te worden voor alle kinderen.
Sinterklaas en zijn Pieten zijn zich al volop aan het voorbereiden.
Ben jij erbij? Klik op de roze button.
Data:
- zondag 22 november 2026 Zet in mijn agenda
Sinterklaasintocht Den Dungen
Litserstraat 2
5275 JR Den Dungen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Een goochelaar met lege handen
Bij All before death is life (8+) in de Verkadefabriek loopt van alles anders dan verwacht!
Doe mee aan de Natuurwerkdag!
Steek samen de 'groene' handen uit de mouwen! Gezellig en betekenisvol aan de slag met het hele gezin.
11-11 voor kinderen in Oeteldonk
Speciaal voor kinderen een OetelKeinderKennisRundje én een gezellig Pleintjesfeest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen
Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!