
Lezen in Den Dungen
Midden in Litserborg in Den Dungen vind je een bibliotheek waar selfservice het streven is!
Litserborg is dé ontmoetingsplaats van Den Dungen en Maaskantje. In het gebouw kun je wonen, zorg krijgen, activiteiten bijwonen, een hobby uitoefenen, eten, sporten, muziek maken en nog veel meer! Een gastvrij en levendig centrum voor Dungenaren van alle leeftijden.
Bij Litserborg in Den Dungen is de digitalisering van de bibliotheek een feit! Selfservice is het streven. In het begin nog wel even wennen, maar al snel zal je daar jouw weg in weten te vinden. Op de leestafel liggen allerlei tijdschriften. Onder het genot van een kopje koffie of thee is het fijn om die door te bladeren en te lezen. In de mediatheek zijn films te bekijken, muziek te beluisteren en wil je de digitale snelweg op? Dat kan, want je kan internetten zoveel je wilt.
Zit jij graag met je neus in de boeken? Klik op de roze button.
Litserborg
Litserstraat 2
5275 JR Den Dungen
Openingstijden
Prijs
<16 jaar: GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Start kaartverkoop!
Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!
Ameezing Vught Festival!
Ameezing Festival in Vught: MAXIMAAL genieten voor het hele gezin! Met KIDSPROOF korting!
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!