Tennissen in Boxtel
Leer een balletjes slaan bij LTV Merletten in Boxtel.
Volg jij de trouw ieder jaar de Australian Open? Droom jij ervan om ooit de beste tennisser van de wereld te worden? Of zou wil je ontdekken of tennis een sport voor jouw is en woon je in Boxtel? Schrijf je dan in voor het trainingsprogramma van KNLTB Tenniskids bij LTV Merletten in Boxtel.
LTV Merletten is een tennisvereniging met ruim 800 leden waarvan ruim 25% jeugd is. Een vereniging waar veel georganiseerd wordt en tal van leuke activiteiten gehouden wordt voor de jeugd.
Ben jij nieuwsgierig geworden? klik op de roze button hieronder en meld je aan!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Monkey Moves Den Bosch | Multisport voor kinderen
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!